נורת לד: טיפים לקניה נכונה / אביב יועצים

נורת לד: טיפים לקניה נכונה
 
 
בשוק המוצרים הקיים היום, ניתן למצוא סוגים ודגמים רבים של לדים. לכן, כשאר אתם רוצים לקנות נורת לד, כדאי לכם לשים לב לטיפים הבאים:
1. העריכו כמה וואטים אתם צריכים, או במילים פשוטות יותר- לכמה אור אתם זקוקים. לדים מגיעים במגוון עוצמות של אור, וניתן לקרוא את העוצמה על האריזה שלהם. החישו הפשוט ביותר הוא כזה- נורת לד נותנת יותר אור ככל שמספר הוואטים המצויינים על האריזה שלה גבוה יותר.
2. שאלו את עצמכם- איזו הברגה אתם צריכים? לדים מגיעים במספר צורות הברגה בגדלים שונים המתאימים לבתי מנורה שונים, לכן בדקו קודם לאן אתם הולכים להבריג כל נורת לד.
3. בחרו נורת לד מאיכות גבוהה, רצוי של חברה מוכרת או של חברה ששמעתם וקראתם עליה, ואל תתפתו לקנות לדים זולים של חברות לא מוכרות. לדים זולים במיוחד הם בדרך כלל כאלה משום שהם מיוצרים באיכות נמוכה וללא הקפדה יתרה על אורך חיי הנורה. נורת לד זולה מדי תהיה בעלת אורך חיים קצר, מה שנוגד את הייתרון העיקרי של לדים (אורך חיים ארוך במיוחד).
4. בחרו את הצבע המתאים עבור הנורה שאתם מעוניינים לקנות. לדים מגיעים במגוון צבעים, וכל צבע מתאים לשימוש אחר. אדום הוא צבע המתאים עבור ראיית לילה. אם אתם רוצים להאיר משהו משהו בלילה באור חלש ונעים, ולא כזה שהופך את הלילה ליום- נורת לד אדומה היא הבחירה המתאימה עבורכם. כחול הוא צבע שמקל מאוד על העיניים, לכן לדים כחולים הופכים ליותר ויותר פופולריים. נורת לד כחולה היא מצויינת בתור אור קריאה עבור אנשים מבוגרים או אנשים שעוסקים בקריאה מרובה. אנשים מבוגרים מספרים שהם יכולים לקרוא שעות בעזרת נורת לד כחולה בלי שעינייהם יתעייפו, לכן נורת לד כחולה יכולה להיות מושלמת עבור מנורות הקריאה שלכם לדוגמה. לבן הוא הצבע המוכר והפופולרי ביותר עבור לדים. נורת לד לבנה מפיקה אור לבן רך, שמונע צללים חדים או טישטוש של צבעים (לכן הוא מצויין למשל עבור חנויות, גלריות או חדרים צבעוניים). אם תחליטו שהאור הלבן הוא קר מידי, תוכלו גם לרכוש לדים צהובים, הנותנים אור דומה לאורן של נורות "רגילות".
5. ישנם מספר סוגים של לדים, לכן שימו לב לכך שאתם בוחרים נורת לד מהסוג שמתאים למקום בו אתם רוצים להתקין אותה. הסגנונות הנפוצים ביותר של לדים הנם: נורת לד המייצרת אור ששוטף את החדר- בסוג זה של לדים, הנורה מכוסה בעדשה מיוחדת אשר מפזרת את האור על פני אזור רחב יותר. לדים כאלו יכולים להיות מצויינים עבור מגוון שימושים, כמו למשל עבור תאורה בחדרי הבית, במרפסת, במנורת הקריאה, במסדרון ובמקומות בהם האור נשאר דלוק במשך זמן רב. ; נורת לד המייצרת אלומת אור ברורה- לדים הם אידיאליים עבור הארה מכוונת של פריטים או מקומות ספציפיים (כמו למשל הארה של כורסא, של תמונה, של פינת העבודה וכדומה). ; תאורת לדים עבור שטח חיצוני- בדרך כלל, אורות המותקנים בחוץ ומייצרים אור חזק ששוטף את האזור, משתמשים באנרגיה רבה ומתחממים מאוד. נורת לד היא תחליף מצויין- לדים חוסכים באנרגיה, ויכולים להחזיק מעמד כ- 50,000 שעות, גם אם מכבים ומדליקים אותם לעיתים קרובות.
חשבו על כל הנושאים השונים המפורטים כאן, ותוכלו להחליט בעצמכם מהי נורת הלד המתאימה ביותר עבורכם.
אביב יועצים
כתיבת תוכן איכותי.
כתיבת תוכן איכותי.
אביב יועצים
ייעוץ שיווקי וקידום אתרים באינטרנט.
מרכז הארץ
-
קישור לאתר
בנייה ושיפוצים - תאורה
תאריך: 1/8/2011
 


מאמרים נוספים בתחום בנייה ושיפוצים - תאורה

חשמלאים במודיעין / לילך כהן
להיות מסוכן, עד כדי סכנת חיים. טיפול לבד בתקלות חשמל בבית, כמו איתור קצרים, הארקות ואפילו הזזת נקודת חשמל עלול להיות קטלני. אז איך בוחרים אחד מאותם חשמלאים במודיעין ומה בעצם הם עושים? כל התשובות כאן.
נורת לד: טיפים לקניה נכונה / אביב יועצים
בשוק המוצרים הקיים היום, ניתן למצוא סוגים ודגמים רבים של לדים. לכן, כשאר אתם רוצים לקנות נורת לד, כדאי לכם לשים לב לטיפים הבאים.
נורת לד: חיסכון, ולא רק בכסף / אביב יועצים
היתרון הברור ביותר של לדים הנו צריכת החשמל המופחתת. נורת לד המעוצבת נכון, תצרוך 80% פחות מהחשמל שצורכת נורה רגילה. 80% אלו מתרגמים בעצם לחיסכון כלכלי של 80% על הדלקת האור.
מנורת לדים: לא להישאר מאחור / אביב יועצים
כל מי שמבקש להישאר בקו הראשון, להיות חדשני ומעודכן עד תום איננו יכול לוותר בדעה שפויה על מנורת לדים שתאיר את חשכת חייו.